Raspoloženi bh. internacionalci

SportSport.ba

Protekli vikenda bio je plodan za bh. reprezentativce. Senijad Ibričić postigao je dva pogotka u Zagrebovoj pobjedi protiv Cibalije – 4:1. Zvjezdan Misimović se oporavio od povrede i nakon mjesec dana zaigrao za Nurnberg. U igru je ušao u 46. minutu, a šest minuta kasnije postigao je pogodak. Ipak, to nije bilo dovoljno, jer je njegov tim poražen na gostovanju kod Hannovera – 1:2.

Miralem Pjanić, mlada nada francuskog Metza odigrao je zapaženu rolu za posljednjeplasirani tim La Championnata. U pobjedi protiv Caena – 2:1, igrao je do 70 minuta i učestvovao kod vodećeg gola Metza.