Milan prodaje igrače

Rasprodaja u Milanu: Mexes, Muntari i De Jong pred odlaskom

Midhat Šljivak

Ekipa Milana u ovoj sezoni igra jako loše. Rukovodstvo tima je odlučilo da otpusti trenera Massimiliana Allegrija, a na njegovo mjesto je stigao nekadašnji igrač ovog tima Clarence Seedorf.

Holanđanin je pobjedom nad Veronom (1:0) započeo svoju trenersku karijeru. Ipak, njegov dolazak na kupi Rossonera, za pojedine fudbalere znači kraj boravka u Milanu.

Prema navodima italijanskih medija, tri fudbalera Rossonera će do kraja januara napustiti svlačionicu kluba. Prvi na listi za odlazak je francuski štoper Philippe Mexes, za koga su interes pokazali Monaco i Fiorentina, te će vjerovatno on napustiti klub u narednih nekoliko dana.

Vezni red Milana u ostatku sezone bi mogao biti slabiji za Sulleyja Muntarija i Nigela De Jonga. Oba fudbalera imaju ponude iz engleskog Premiershipa. Reprezentativca Gane Muntarija želi Hull City, dok je holandski reprezentativac Nigel De Jong na meti engleskog velikana Liverpoola.

Svakako će biti vrlo interesantni ispratiti posljednjih 10 dana januarskog prelaznog roka.

Zaprati AC Milan, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AC Milan Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije