Kako piše španski AS

Raul od 15. jula u Schalkeu!?

Kako javljaju španski mediji, na pomolu je senzacionalan transfer kada legenda i kapiten Reala Raul pređe u redove njemačkog Schalkea.

Naime, kako piše španski dnevnik AS Raul će 15. jula i zvanično biti predstavljen kao novi igrač Schalkea.

Zaštitini znak Kraljevskog kluba, čiji dres nosi već 16 godina, Raul je, prema pisanju madridskog lista, dogovorio prelazak u redove njemačke ekipe.

Obistini li se ova informacija, Raul, koji je trenutno slobodan igrač, što znači da Schalke ne bi Realu morao da plati ni euro obeštećenja, bi po sezoni u njemačkom klubu zarađivao četiri miliona eura.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.