Zvijezda Milana i reprezentacije Brazila, Kaka, ponovo je na udaru europskih velikana. Real Madrid je spreman za njega izdvojiti 70 miliona eura, iako je teško očekivati da će "rossoneri" pustiti svog najboljeg igrača.
Po najnovijim izvještajima španjolskih medija, Real Madrid bi mogao uspostaviti vezu sa Milanom, u nadi da pokušaju dovesti Brazilca Kaku, unatoč činjenici da je i veća ponuda Manchester Cityja bila bezuspješna, preciznije odbijena.
Predsjednik Florentino Perez i Real Madrid spremni su ponuditi do 70 miliona eura za brazilskog maestra, a po pisanju tamošnjih medija, sam Kaka bi po sezoni inkasirao 12 miliona eura.
U Milanu će sigurno razmotriti ponudu, kao što su to i ranije radili, no kako je ranije bio slučaj, male su šanse da Brazilac napusti San Siro. U januaru je City bio na korak do dovođenja ovog fenomena, no italijanski premijer Silvio Berlusconi je transfer spriječio u posljednji trenutak.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.