Prema pisanju Daily Telegrapha

Real želi Begovića: Ancelotti ga vidi kao zamjenu za Lopeza

Adnan Beganović

Golman bosanskohercegovačke reprezentacije i Stoke Cityja, Asmir Begović, nalazi se na meti Reala, pišu otočki mediji.

Sjajne partije Asmira Begovića nisu ostale nezapažene, pa se za našeg reprezentativnog golmana interesuje sve više klubova.

Jedan od onih koji bi Begovića željeli vidjeti u svojim redovima su i "kraljevi" iz Madrida, čiji trener Carlo Ancelotti, prema pisanju Daily Telegrapha, vidi Begovića kao idealnu zamjenu za Diega Lopeza.

Međutim, Daily Telegraph navodi da će Real imati žestoku konkurenciju, odnosno da golmana Stokea žarko žele Manchester Unoted, Manchester City i Arsenal.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.