
Fudbaleri Željezničara igraju trenutno u gostima protiv Krupe revanš utakmicu polufinala Kupa Bosne i Hercegovine.
Iako je Krupa bila bolja u prvih pola sata utakmice Željo je uspio u 34. minuti povesti sa 1:0 kada je mrežu domaćeg tima zatresao Vojo Ubiparip.
U samom finišu prvog dijela bilo je 0:2. Zakarić je uposlio Zajmovića koji je fantastično petom savladao golmana Krupe za veliko slavlje gostiju koji su gotovo sigurno osigurali trofej Kupa BiH.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.