Remi Borca i Budućnosti

Odović zadovoljan igrom

Na pripremama na srbijanskoj planini Zlatiboru fudbaleri banjalučkog Borca odigrali su prvu prijateljsku utakmicu u kojoj su remizirali sa podgoričkom Budućnosti, rezultatom 1:1.

Poveli su Crnogorci golom Ivana Vukovića iz jedanaesterca u 6. minutu. Gol za naš tim i končan rezultat postigao je Miroslav Rikanović, takođe, iz penala u 54. minutu meča.

„Veoma zadovoljan prikazanom igrom protiv Budućnosti. Oni imaju sjajan tim, a naši igrači su umorni, ali i pored toga, ako nismo bili bolji, onda smo im bili ravnopravan rival. U narednim pripremnim utakmicama očekujem još bolju igru, no već sada mogu konstatovati da ćemo spremni i jaki dočekati start Premier lige BiH 2. avgusta. Samo da ne bude povreda igrača“, istakao je Odović u telefonskom razgovoru sa Zlatibora za SportSrport.ba.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: