Remi Celte i Mallorce

Primera

Celta je na svom Balaidos stadionu u 12. kolu Primere dočekala Mallorcu, a na kraju je susret završen bez pobjednika 1:1.

Mallorca je na poluvremenu imala vodstvo. Do prednosti su stigli u 22. minuti nakon što je veliku gužvu u kaznenom prostoru iskoristio Tomer Hemed koji je postigao gol za 1:0.

Do izjednačenja Celta je stigla nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu. Aspas je uputio prizeman centaršut sa lijeve strane, a Chu Young Park je pogodio za poravnanje rezultata na 1:1.

Do kraja promjene rezultata nije bilo, pa oba tima mogu biti zadovoljna sa jednim bodom.