Remi Valladolida i Valencije na Jose Zorilli

Adnan Beganović

U prvom susretu današnjeg programa 11. kola Primere fudbaleri Valladolida i Valencije na stadionu Jose Zorilla su podijelili bodove (1:1).

Fudbaleri Valencije su mnogo bolje otvorili utakmicu i već u 15. minuti došli su do prednosti. Andres Guardado je asistirao Alyju Cissokhou, koji je uspio savladati Hernandeza.

Do 65. minute rezultat se nije mijenjao, da bi onda Victor Perez iz jedanaesterca stavri vratio na početak.

Treba dodati da su Šišmiši od 65. minute igrali sa igračem manje jer je isključen strijelac vodećeg gola Cissokho.