Rennes protiv Bastije bez problema

Ligue 1, 31. kolo

Teme:

Nogometaši Rennesa s lakoćom su, rezultatom 3:0, savladali Bastiju u 31. kolu francuske Ligue 1.

Rennes nakon Marseillea i Lillea (u Kupu) uvezao i treću pobjedu i još jednom su sačuvali svoju mrežu, a protivnika su darovali s tri pogotka.

Alessandrini je u 14. minuti načeo mrežu gostiju. Prošlo je još 14 minuta, kada je Toivonen povisio na 2:0, a Makoun je u 59. minuti riješio dileme oko pobjednika.

Nakon trećeg gola domaćih, gostima je jedino ostalo da pokušaju završiti meč sa što lakšim porazom, a utješni gol nisu uspjeli postići.

Rennes je sada 12. sa 37 bodova, dok Bastia ima tri boda više.