Rennes u finišu stigao do pobjede nad Toulouseom

Ligue 1

Teme:

Rennes je u 24. kolu Ligue 1 na svom De la Route de Lorient stadionu ekipu Toulousea rezultatom 2:0.

Igrao je bolje Rennes tokom kompletnog susreta i na kraju sus zasluženo stigli do pobjede. Iako su u prvom poluvremenu imali nekoliko dobrih prilika, golova u prvom dijelu nije bilo, ali je Rennes ipak u finišu susreta stigao do pobjede.

Romain Alessandrini je u 79. minuti doveo asvoj tim u prednost od 1:0, da bi potom sve dileme oko pobjednika ovog susreta otklonio Mevlut Erding, golom u 84. minuti susreta za konačan rezultat od 2:0 za Rennes.