Robben ponovo povrijeđen
Holandski internacionalac u dresu Reala, Arjen Robben, na utakmici svog kluba i Getafea ponovo je povrijedio list lijeve noge.
Od dolaska u Real Robben ima velikih problema sa povredama mišića i kada se činilo da su povrede iza njega ponovo se desilo ono što su u "kraljevskom" klubu ponajmanje očekivali.
Holandski krilni napadač ponovo je zadobio povredu, a dodatne informacije o težini povrede znat će se u nekoliko narednih dana nakon što se obave detaljne pretrage.
Od 2007.godine, kada je došao u Rea,l holandski fudbaler odigrao je samo 42 utakmice i postigao 11 golova, a najnovija povreda dolazi u najgorem mogućem momentu za "kraljevsk"i klub jer finiš je sezone, a Real puše za vrat Barceloni.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.