Bayern punog sastava u Torino

Robben: Spreman sam za Juventus

Edmir Škorić

U jednoj od najvažnijih utakmica ove sezone za minhenski Bayern, holandski reprezentativac Arjen Robben bit će spreman i pomoći će Bavarcima da ostvare trijumf u Torinu.

FC Bayern očajnički treba pobjedu u sutrašnjem gostovanju na Delle Alpiju, naravno ukoliko žele nastaviti takmičenje u Ligi prvaka.

Holanđanin Arjen Robben koji je propustio prvu utakmicu ova dva kluba, uspješno se oporavio od povrede i sutra će biti u pogonu.

"U formi sam i spreman sam za utakmicu protiv Juventusa. To je utakmica od vitalnog značaja, i ja bih volio da zaigram od početka", kazao je Robben na službenim stranicama bavarskog kluba, te dodao.

"Ne znam koliko dugo ću moći izdržati. Možda 60 ili 70 minuta, ili čak možda svih 90. Nisam ništa govorio treneru Louis van Gaalu, ali mislim da on zna kako želim igrati".

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije