Roma opet pobjeđuje
Panucci strijelac za 2:1

M. Maksimović

30 kolo Serie A nije ponudilo previše uzbuđenja. Atalanta, bez Zlatana Muslimovića nije uspjela na svom terenu pobjediti ekipu Catanije, u jedinoj utakmici bez golova...

Milan je u gostima savladao Torino 1:0, a gol odluke je postignut u 66. minuti susreta. Seedorf je bio pokretač akcije, a na kraju strijelac Pato. Drugoplasirana Roma se oporavila od poraza u gradskom derbiju, te je u subotu savladala Empoli 2:1. Roma je povela u 36. minuti, Totti je pronašao Tonetta koji je bio siguran. Nakon svega pet minuta igre u nastavku Empoli je izjendačio, Giovinisco je bio strijelac. Osam minuta kasnije Roma je ostala s igračem manje, Perrotta je napravio prekršaj nad Morom pa je zaradio crveni karton. Iako je u nastavku imala igrača manje Roma je na kraju slavila, Panucci je u 63. minuti zabio za pobjedu.

Fiorentina je rezultatom 1:0 pobjedila Lazio. ''Nebesko plavi'' su u 35. minuti ostali bez isključenog Muttarelia, a u 77. minuti Fiorentina je kapitalizirala igrača više, golom Pazzinija kojem je pomogao lošom reakcijom golman Lazia, Balotta.