Ronaldo i Bale komentarisali grešku Navasa

Kraljevima samo bod u Dortmundu

E. Čaušević

Fudbaleri Real Madrida sinoć su osvojili samo bod na gostovanju protiv Borussije Dortmund odigravši 2:2.

Kraljevski klub je u dva navrata imao prednost na ovom meču, ali je Dortmund na kraju uspio da osvoji bod. Domaći su do prvog izjednačenja stigli u samom finišu prvog poluvremena nakon velike greške golmana Navasa.

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno kamere su uspjehe uhvatiti zanimljiv razgovor Ronalda i Balea u tunelu. Naime, na snimku se jasno vidi kako Portugalac objašnjava Baleu kako je Navas trebao reagovati kod primljenog gola.