Rost i Silva napustili HSV

Edmir Škorić

Njemački bundesligaš HSV ostao je bez dvojice nogometaša. Otišli su Frank Rost i Alex Silva.

Frank Rost (38) neće više braniti na golu HSV-a. Potpisao je ugovor sa New York Red Bullsima i tako okončao karijeru u Hamburgu poslije četiri godine.

Alex Silva, 26-godišnji stoper, bez odštete je, baš kao i Rost, napustio Hamburžane. Njegova nova destinacija je brailski Rio de Janeiro, odnosno klub Flamengo u kojem igra i Ronaldinho.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.