Rostov i Pletikosa nastradali u Moskvi

A. Beganović

U okviru 6. kola fudbalskog prvenstva Rusije CSKA je sa 6:0 savladao Rostov.

Fudbaleri CSKA upisala si ubjedljivu pobjedu u duelu sa slabašnim Rostovom, koji je odoljevao napadima domaće momčadi do finiša prvog poluvremena.

Igrala se 42. minuta kada je Natcho savladao Pletikosu, a u 7. minuti nastavka Musa je udvostručio prednost Moskovljana.

Samo dva minuta kasnije Natcho pogađa za 3:0, da bi se u 59. minuti ponovo u listu strijelaca upisao Musa.

Dvadeset pet minuta prije kraja Pletikosu je savladao Eremenko, a u sudijskoj nadoknadi vremena svojim trećim pogotkom Natcho stavlja tačku na "i" u ovom susretu.