Rudar Kakanj slavio u Visokom

Rudar iz Kaknja savladao je na gostovanju u Visokom ekipu Bosne sa 2:1 u susretu 15. kola Prve lige Federacije.

U vrlo zanimljivoj utakmici Bosna je prva povela. U finišu pvog poluvremena, tačnije u 43. minuti Emrah Hasanhodžić je pogodio za vodstvo Visočana od 1:0, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta.

Nastavak susreta donio je potpuni preokret. Rudar je do poravnanja stigao u 59. minuti susreta kada mrežu Bosne pogađa Zlatan Gafurović, da bi osam minuta kasnije za vodstvo tima iz Kaknja od 2:1 pogodio Bajro Spahić.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, te Kakanjci kući odlaze sa sva tri boda.