
Fudbaleri Rudar Prijedora počeli su pripreme za narednu sezonu, a na prvom treningu su se pojavili i novi igrači.
Iz Kozare su u Prijedor stigli Nemanja Stjepanović i Miodrag Gigović, a u narednim danima se očekuje i dolazak Siniše Dujakovića i Srđana Stojnića iz Borca. U klub je iz Partizana stigao i golman Marko Nikolić, tako da od dolaska Mladena Lučića iz Borca neće biti ništa.
"Pripreme smo počeli u dobroj i vedroj atmosferi i vjerujem da ćemo ih u takvom ozračju i nastaviti. Neki igrači su stigli, ali lista pojačanja još uvijek nije zaključena. Biće još ciljanih dolazaka i dovodićemo samo one igrače koji su nam potrebni" rekao je trener Velimir Stojnić.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.