Rusija deklasirala Kazahstan
Rusi pobjedom otvorili pripreme

M. Maksimović

U sklopu priprema za nastup na Evropskom prvenstvu, reprezentacija Rusije je u Moskvi pred 12.500 gledalaca pobijedila Kazahstan 6:0...

Nakon prvog poluvremena Rusija je vodila 2:0 golovima Pavela Pogrebniaka iz jedanesterca u 26. minuti, dok je drugi gol postigao u 45.Vladimir Bystrov.

U drugom poluvremenu golman Kazahstana David Loriya je još četiri puta vadio loptu iz svoje mreže.
Konstatin Zurianov je pogodio u 56. minuti, a u posljednjih sedam minuta utakmice, Rusi su zabili još tri gola. Diniyar Bilyaletdinov je zabio sa bijele tačke u 85. minuti, Dmitri Torbinsky je povećao na 5:0 minutu prije kraja, a za konačan rezultat se pobrinuo Dmitri Sychev u 90.