Zbog male minutaže

Sakho zatražio odlazak iz Parisa

Trener PSG-a Laurent Blanc potvrdio je tamošnjim medijima da tamnoputi Mamadou Sakho želi napustiti redove francuskog prvaka tokom ovog prelaznog roka.

Sakho je od 2007.godine bio prvotimac Parisa, ali je u posljednje vrijeme više bio u drugom planu što zbog sve učestalijih povreda, što zbog sve jače konkurencije koja vlada u klubu iz francuske prijestolnice.

“Mamadou je zatražio adekvatno rješenje, nadam se da ćemo ga pronaći do 2. septembra, kada je krajnji rok za transfere,” kratko je prokomentarisao Blanc.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.