Salihimidžiću ni minut u derbiju
Braco se opet radovao, ali ovaj put samo sa klupe?!

Juve dobio gradskog rivala Torino

Hasan Salihamidžić, naš internacionalac večeras nije odigrao ni minutu u gradskom torinskom debiju u kojem je slavio njegov Juvenstus.

Cijelu utakmicu Braco je odgledao sa klupe za rezrevne igrače, a «Stara dama» je pobijedila Torino sa 1:0. Gol odluke postigao je Amuri u 48. minutu utakmice.

U drugom večerašnjem susretu osmog kola Serie A Siena i Catania podijelili su bodove – 1:1. Poveli su domaći golom Calaioa u 75. minutu, a izjednačio je Mascara u 80.

Sutra (nedjelja, 25. oktobra) igraju se ostale utakmice osmog kola, a sastaju se: Lazio – Napoli, Cagliari – Chievo, Inter – Genoa, Sampdoria – Bologna, Reggina – Lecce, Atalanta – Milan, Udinese – Roma, Palermo – Fiorentina.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: