Salzburg bolji od Sturma

Zaostala utakmica 5. kola

Salzburg je, rezultatom 2:0, bio bolji od Sturma u zaostaloj utakmici 5. kola austrijske Bundeslige.

Domaći su od prve minute na Red Bull Areni nametnuli svoj tempo igre, a do vodstva su stigli nakon svega 13 minuta igre, kada je mrežu gostujućeg golmana Gratzeija pogodio Roman Wallner.

Austrijski napadač riješio je pitanje pobjednika svojim drugim golom na večerašnjoj utakmici u 84. minuti. Kod gostiju iz Graza posljednjih 15-ak minuta odigrao je i naš iskusni internacionalac Samir Muratović.

Salzburg sada ima 26 bodova i nalazi se na 4. mjestu, dok drugoplasirani Sturm ima dva boda više.