
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je sinoć u Žilini Slovačku sa 2:1 u susretu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Brazilu.
Sa nova dva pogotka, naša reprezentacija je u osam odigranih utakmica postigla ukupno 25 golova u kvalifikacijama, te su uz Englesku druga najefikanije reprezentacija evropske zone kvalifikacija za odlazan na Svjetko prvenstvo.
Njemačka je na vrhu sa 28 postignutih golova, odnosno 3,5 po utakmici, dok je prosjek naše selekcije 3,1 gol po susretu.
Priliku za nastavak sjajnog prosjeka golova Zmajevi će imati u preostala dva susreta protiv Lihtenštajna i Litvanije.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.