Sarajevo još traga za pojačanjima, šuška se o dolasku Sanjina Prcića na Koševo?

Za Bordo klub prijelazni rok nije završen

Sarajevo još traga za pojačanjima, šuška se o dolasku Sanjina Prcića na Koševo? · Saznajemo

Admin Čaušević

Iako je sezona počela prijelazni rok za Sarajevo još uvijek nije završen te se još traga za nekoliko pojačanja kako bi se ekipa kompletirala i bila sposobna da igra na dva fronta. Kao moguće pojačanje počeo se spominjati i Sanjin Prcić.

Sarajevo je novu sezonu otvorilo sa maksimalnim učinkom. Dvije pobjede u dva uvodna meča su donijeli optimizam među Bordo navijačima da bi nova sezona mogla biti uspješna.

Bez obzira na dobar start, to ne znači da u narednom periodu neće biti pojačanja za kojim se već traga, prvenstveno u veznom redu te posljednjoj liniji.

Već se spominju pojedina imena koja bi mogla stići na Koševo, a posljednje koje je isplivalo na površinu je ono Sanjina Prcića, iskusnog veznjaka i povremenog reprezentativca BiH.

Prcić je od aprila slobodan agent nakon što je okončao svoju avanturu u Strasbourgu te i dalje traga za novom destinacijom. opcija je i bh. prijestolnica.

Zanimljivo da Prcić u društvu svoje supruge trenutno i boravi u bh. prijestolnici što je dodatno povećalo špekulacije oko potpisa 30-godišnjaka za Bordo klub.

Oglasi

Prcić iza sebe ima bogatu karijeru u Ligama petice, igrao je za Rennes, Torino, Levante i Strasbourg te skupio oko 200 nastupa u prvenstvima Španije, Francuske i Italije.

S vremena na vrijeme bi znao i obući dres reprezentacije BiH. Sigurno se radi o dobrom igraču koji bi predstavljao ozbiljno pojačanje za Sarajevo.

Ipak, više o svemu će biti poznato već u narednim danima. Proteklih sedmica se špekukisalo da Sarajevo radi na dovođenje Roberta Mudražije iz Lokomotive, ali sve je ostalo samo na špekulacijama. 

Zekić se u prva dva mjeseca svog mandata pokazao kao odlično rješenje na klupi zbog čega je na neki način i zaslužio još pojačanja pošto Sarajevo djeluje jako organizovano na terenu, dok konkurencija zasigurno neće škoditi.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Sarajevo je prije nekoliko dana angažovalo Aldina Turkeša koji će moći konkurisati za meč protiv GOŠK-a u ponedjeljak te je tako kompletiran ofanzivni dio tima.

Preostalo je pojačati konurenciju još u odbrani i veznom redu, a da li će Prcić biti jedno od rješenja saznat ćemo u narednom periodu...

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

Top Komentari

Хахахаха, pa još cekamo potpis Mudražije za Сарајево!
2 4
HordasSA1946
Zna se da ima ponude nas i kona, ali 99% da ce vani negdje naci jaci angarzman.
4 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi