Remi Sarajeva protiv Goražda

Bordo tim propustio dosta šansi

Sarajevo je u pripremnom meču pred početak drugog dijela sezone u Premijer ligi BiH remiziralo protiv Goražda rezultatom 1:1.

Sarajevo dobro otvara meč i već u osmoj minuti Pejović pogađa za prednost od 1:0.

Goražde je itekako bilo opasno po gol Bordo tima u prvom dijelu. Imali su nekoliko opasnih situacija, a u 32. minuti su preko Jazvina došli do gola za 1:1.

Sarajevo je do kraja prvog dijela imalo nekoliko pokušaja, ali do gola Bordo tim nije moglo i nakon 45 minuta igre bilo je 1:1.

Bordo tim je u nastavku dominirao terenom. Vinko Marinović je napravio nekoliko promjena, a Sarajevo je redalo šanse.

Međutim, golman gostiju iz Goražda je bio nesavladiv, Jukiću i Dervišagiću su golovi poništeni u samom finišu i na kraju je ostao rezultat 1:1.

Bordo tim drugi dio sezone otvara gostovanjem na Grbavici kod najvećeg rivala Željezničara.

Pripremni meč:

Sarajevo - Goražde 1:1

Sarajevo je od prve minute nastupilo u ovom sastavu: Kovačević, Oremuš, Miličević, Dupovac, Pidro, Đokanović, Pejović, Sušić, Fanimo, Velkoski, Cmiljanić.