Sassuolo odbranio tri boda protiv Beneventa
Foto - EPA

Serie A

Sassuolo je u 11. kolu italijanske Serije A savladao Benevento rezultatom 1:0.

Sassuolo je poveo u osmoj minuti meča. Dosuđen je penal, a Domenico Berardi je pogodio sa 11 metara za prednost od 1:0.

Niko nije ni slutio da će ovo biti jedini gol na večerašnjem meču. Prilika je bilo, domaći su ostali sa igračem manje u 49. minuti nakon što je isključen Haraslin, ali Benevento nije uspio da dođe do gola.

Pokušavali su na sve načine. Imali su nekoliko dobrih šansi, ali Consigli i ekipa su ih zaustavili i ostalo je 1:0 do kraja meča.