Sastanak Juventusa i Vidalovog menadžera

Edmir Škorić

Prema izvještajima iz Italije, Juventus je dogovorio sastanak sa predstavnikom Artura Vidala, nogometaša Bayera iz Leverkusena.

Nije tajna da je Vidal jedna od najvećih želja čelnika Juventusa u ovoljetnom prijelzanom roku. Veznjak Apotekara na radaru je brojnih evropskih klubova, ali najviše se za njega "vezao" Juventus, dok je "u igri" i Inter.

No, kada je nedavno Interov sportski direktor Marco Branca kazao kako Neroazzurre ne zanima Vidal, Juventusu se vrata širom otvorila kada govorimo o transferu čileanskog reprezentativca.

Sky Sport navodi kako su iz Torina zatražili sastanak sa Fernandom Felicevichem, predstavnikom Vidala. Felicevich se naredne sedmice očekuje u  Italiji, gdje bi trebao obaviti razgovore sa predstavnicima Stare dame.

Čileanac Vidal, trenutno na Copa Americi, bio je povezivan i s Bayernom, ali su iz Leverkusena poručili da ne može preći u neki rivalski klub.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti