Schalke poražen od Kolna, Kolašinac igrao 25 minuta

Prijateljska utakmica

Tim Schalkea 04 poražen je danas od lidera Druge Bundeslige Kolna rezultatom 2:1.

Jarčevi su mnogo bolje otvorili susret, a do vodstva su došli u 18. minutu utakmice pogotkom Ujaha. Tim iz Gelzenkirchena uzvraća u samom finišu prvog poluvremena i poravnava preko Farfana. U nastavku je viđen samo jedan gol ito odmah u prvom napadu, a strijelac za Koln bio je Broker.

Naš Sead Kolašinac meč je započeo na klupi za rezervne igrače, a ušao je u 65. minutu umjesto Fuchsa.

Aalen na čijem golu je meč započeo Jasmin Fejzić poražen je od švicarskog prvoligaša Thuna minimalnim rezultatom. Fejzić je na golu stajao samo tokom prvog dijela utakmice.