Šehić kao Neuer: Kako je reagovao sudija Čakir?

Bh. reprezentativac sačuvao svoju mrežu

Admin Čaušević

Ibrahim Šehić je po šesti put ove sezone sačuvao svoj gol.

U derbiju za opstanak Erzurumspor je pobijedio Bursaspor sa 2:0 i tako pobjegao iz opasne zone prvenstva Turske.

Šehić je imao nekoliko dobrih intervencija. U prvom poluvremenu je u stilu Manuela Neuera spašavati svoj gol.

Bh. reprezentativni golman je istrčao na 30-ak metara, a nakon duela s Erdoganom gostujući ofanzivac je pao, ali sudija Čakir je samo odmahnuo rukom te pokazao da se nastavi igra.

Šehić je i u drugom poluvremenu pri rezultatu 1:0 za domaće je prilikom jednog kornera bio dobro postavljen te je zaustavio šut koji je išao u gol.