Šehić s Qarabagom odbranio titulu prvaka Azerbejdžana

Dva kola prije kraja sve je jasno

Adnan Beganović

Qarabag, čije boje s dosta uspjeha brani naš reprezentativni golman, Ibrahim Šehić, odbranio je titulu prvaka Azerbejdžana.

U okviru 34. kola azerbejdžanskog prvenstva Qatabag je na domaćem terenu s minimalnih 1:0 savladao Sumqayit, a kako je drugoplasirani Inter samo remizirao na gostovanju kod Qabale (1:1) Šehić i društvo su mogli otvoriti šampanjac.

Jedini pogodak na današnjem susretu, vrijedan titule, za Qarabag je postigao George u 33. minuti. Šehić je odradio svih 90 minuta i ponovo je bio na visini zadatka.

Dva kola prije kraja Qarabag ima osam bodova više od drugoplasiranog Intera.