Šehiću poluvrijeme u porazu od Fenera

Turska Superliga, 6. kolo

Nogometaši Fenerbahčea ostvarili su pobjedu nad Mersinom u posljednjem susretu 6. kola turske Superlige.

Fenerbahče je nastavio nizati trijumfe na gostovanjima. Izabranici Aykuta Kocamana s 2:1 bili su bolji od Mersina, na čijem je golu u drugih 45 minuta branio Ibrahim Šehić, koji je na poluvremenu zamijenio povrijeđenog prvog golmana Hakana Arikana.

Pogotke za pobjedu gostiju iz Istanbula postigli su Ozer Hurmaci u 4. i Henri Bienvenu u 53. minuti, dok je Brazilac Beto postigao utješni gol za domaći tim u 90. minuti.

Fener se ovom pobjedom izvojio na vrhu sa 16 bodova, dok tri manje na svom kontu imaju Galatasaray i Istanbul BB.