Zbog suspenzije Jurgena Kloppa

Selektor reprezentacije RS-a večeras vodi Borussiju Dortmund

Aktuelni viceprvak Evrope nakon što je u 1. kolu Lige prvaka poražen na gostovanju kod  Napolija sa 2:1, večeras će na svom stadionu u 2. kolu najprestižnijeg fudbalskog takmičenja na Starom kontinentu u okviru grupe F ugostiti starog poznanika Olympique Marseille. 

Upravo je francuski sastav prije dvije sezone bio koban po ekipu Jurgena Kloppa kojeg večeras neće biti na klupi popularnih Milionera, a Željko Buvač, desna ruka njemačkog stručnjaka, večeras će sa klupe voditi žuto-crne.

Prvi asistent Kloppa još iz vremena kada su zajedno radili u Mainzu rođen je u Bosni i Hercegovini, tačnije u Banjoj Luci, a od nedavno je imenovan na mjesto selektora reprezentacije Republike Srpske.

Zaprati Borussia Dortmund, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Borussia Dortmund Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti

Najčitanije iz kategorije