Inter se pojačava

Shaqiri želi u Inter, a ne u Liverpool

Edmir Škorić

Švicarski reprezentativac Xherdan Shaqiri sve je bliže prelasku u Inter.

Sjajni krilni nogometaš odlučio je ove zime otići iz Bayerna, što je i bilo za očekivati jer u njemačkom divu minute dobiva na kašičicu.

Njegova nova destinacija najvjerovatnije će biti Milan, a on bi trebao da potpiše ugovor s Interom, koji se dobro pojačava obzirom da je nedavno stigao i Lukas Podolski iz Arsenala.

Shaqiri je velika želja Liverpoola, koji je Bayernu ponudio 14 miliona eura, ali očito je Švicarac zagrijaniji da ide u Seriju A.

Ono što je Interu puno teže u odnosu na Liverpoolu je isplata igračevih plaća, ali i tu bi se trebao pronaći zajednički jezik u narednim satima.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.