Sivasspor u sudijskom vremenu slavio protiv Gaziantepa

Haris Medunjanin odigrao solidno svih 90 minuta

U utakmici 27. kola turskog fudbalskog prvenstva Sivasspor je sa 3:2 slavio protiv Gaziantepspora.

U redovima gostujućeg tima svih 90 minuta odigrao je bh. reprezentativac Haris Medunjanin, koji je bio jedan od boljih igrača u klubu iz Gaziantepa.

Domaćin je poveo u 15. minuti golom Johna Utake, dok je Medunjaninov klub poravnao u 34. minuti preko Cana. Eser je u 71. minuti donio novo vodstvo Sivasu.

Gaziantep je ponovo u 87. minuti golom Sapare došao do poravnanja i bio je nadomak osvajanja vrijednog boda sve do četvrte minute sudijske nadoknade kada je Sivasspor stigao do pobjede i vrijedna tri boda.