Slišković nije mogao zamisliti bolji početak avanture u Hong Kongu

Sjajan start

A. Čaušević

Prethodnog vikenda krenulo je prvenstvo u Hong Kongu, a Blaž Slišković je u novu sezonu ušao na sjajan način.

Slišković je ovog ljeta preuzeo Kitchee, a u prvom kolu njegov tim je sa visokih 5:0 pobijedio Happy Valley.

Domaći su nakon prvog poluvremena imali tri gola prednosti. pogađali su Bleda u 16. minuti, te Espindola u 28. te Cleiton u 38. minuti.

U nastavaku još dvije lopte u mreži gostiju. Azevedo je u 48. minuti uspješno realizovao penal, a konačan rezultat u 71. minuti je postavio rezervista Wellingsson.

Kitchee će i u ovoj sezoni imati visoke ambicije, a primarni zadatak za Sliškovića će biti osvajanje titule.