Sloboda ispustila veliku prednost, Koljić rastužio Tušanj

Premijer liga, 14. kolo

Sloboda je u 14. kolu Premijer lige na Tušnju dočekala Krupu i  na kraju su ostali bez pobjede odigravši 2:2.

Sloboda odlično ulazi u meč i u šestoj minuti dolazi do vodstva. Ubačaj Todorovića prekrasnim golom završava Sulejman Krpić za prednost od 1:0.

Potom se domaći povlače. Prepuštaju igru gostima koji stvaraju nekoliko dobrih prilika, ali se Tuzlaci dobrom defanzivom uspijevaju odbraniti i na odmor odlaze minimalnim vodstvom od 1:0.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme tim Slavka Petrovića dolazi do drugog gola. Todorović je ubacio, a Edis Smajić pogađa za 2:0.

Do kraja tim sa Tušnja prepušta igru gostima koji u 72. minuti dolaze do gola. Pogodio je Elvir Koljić za 2:1 i potpuni povratak u meč.

Tim Slavka Petrovića nije uspio izdržati. Drugim golom u 85. minuti Koljić pogađa za konačnih 2:2.