Sloga u Doboju sa 8:0 razbila Ljubić

Prva liga RS

Danas je odigrano pet susreta Prve fudbalske lige Republike Srpske.

Sloboda je u Novom Gradu dočekala imenjaka iz Mrkonjić Grada, a susret je završio neriješenim ishodom od 1:1.

Bereta je doveo goste u prednost pet minuta prije odlaska na odmor, a na 1:1 izjednačio je Vejnović sa bijele tačke, samo minutu prije kraja utakmice.

Najubjedljiviju pobjedu ostvarila je Sloga u Doboju, gdje je sa 8:0 deklasirala Ljubić. Dobojlije su povele već u 5. minutu preko Filipovića. Lukić je nakon pola sata igre povisio na 2:0, Kujundžić nekoliko minuta kasnije na 3:0, da bi Lukić svojim drugim golom u 61. minuti postavio rezultat na 4:0.

Do kraja susreta, Sloga je postigla još četiri gola, a strijelci su bili Aladžić sa dva gola, te Đorić i Ristić.