Sokolovi istopili Čelik
Regoje pogađa za 2:0

Slavija nadoknadila minus iz Zenice

Fudbaleri Slavije savladali su Čelik rezultatom 3:0 u revaš meču osmine finala Kupa BiH i na taj način obezbijedili plasman u narednu rundu.

Već u 8. minuti domaći su poveli. Arsenijević je asistirao za usamljenog Igora Radovanovića kome nije bilo teško da pogodi sa par metara. Slavija je diktirala tempo igre do kraja prvog dijela, ali mreža Čelika je ostala netaknuta. Dobre prilike propustili su Regoje, Stanić i Simić.

Izabranici Milomira Odovića su terensku inicijativu krunisali u 73. minuti. Simić je izveo korner s desne strane, a Regoje s peterca glavom zatresao Bilobrkovu mrežu. Konačnih 3:0 postavio je Milinković u sudijskoj nadoknadi vremena.

Treba dodati da su gosti od 7. minute imali igrača manje na terenu, pošto je Bojan Marković, zadnji igrač odbrane, zbog starta nad Igorom Radovanovićem pocrvenio.

SLAVIJA – ČELIK  3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 I.Radovanović (8), 2:0 Regoje (73), 3:0 Milinković (90), stadion: SRC ’’Slavija’’, gledalaca: 500, sudija: Emir Alečković (Sarajevo), pomoćnici: Momir Širko (Banja Luka) i Admir Forto (Vitkovići), delegat: Rajko Bradašević (Miloševci). Žuti kartoni: Todorović, Vuksanović (Slavija), Puzigaća, Jurić, Karić (Čelik), crveni karton: Bojan Marković (Čelik) u 7. minuti.

SLAVIJA: Lučić, Regoje, Papaz, Stanić (od 65. Vuksanović), Simić, I.Radovanović (od 78. Milinković), Arsenijević, Šćepanović (od 67. Đermanović), Todorović, Stanković, Jovanović. Trener: Milomir Odović.
ČELIK: Bilobrk, Džekson (od 30. Dilaver), Jamak, Puzigaća, Karić, Jurić, Nemeljaković, Isaković, Marković, Nikić (od 61. Kapetan), Imamović. Trener: Omer Kopić.

Zaprati NK Čelik, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: