Soldado na meti Liverpoola
Engleski nogometni klubLiverpool u januaru bi mogao dovesti napadača Valencije Roberta Soldada.
Menadžer Redsa Kenny Dalglish želi u januarskom prijelaznom roku dovesti napadača koji bi olakšao posao Luisu Suarezu i Andyju Carrollu te kako bi njih dvojica mogli i odmarati.
Soldado ima 26 godina, ali već iza sebe ima poprilično dosta iskustva. Prije Valencije, u koju je u junu 2010. godine stigao za 10 miliona eura, igrao je za Getafe, Osasunu i Real Madrid.
Čelnici Liverpoola promatrali su ga nekoliko puta ove sezone, ali i u utakmici protiv Genka u Ligi prvaka, kada je Soldado postigao hat-trick u 7:0 pobjedi Šišmiša.
Na Mestalli bi Soldada prodali za 20 miliona eura, što Redsi nisu spremni platiti. U opticaju je osim Soldada i Kevin Gameiro iz PSG-a.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.