Montpellier je otputovao za Nicu, gdje gostuju u okviru prvenstva Francuske, bez kapitena Bosne i Hercegovine Emira Spahića, koji se nalazi u karanteni.
Kapiten naše fudbalske reprezentacije zaražen je virusom H1N1 i dobro se osjeća, ali se nalazi u izolaciji, pod budnim okom doktora.
"Spahić se trenutno nalazi kući i osjeća se sasvim dobro. Sve smo dogovorili i obezbijedili mu maksimalnu medicinsku pažnju. Emir se našao u kontaktu sa nekolicinom fudbalera, na kojima smo morali uraditi testove da vidimo jesu li pokupili zarazu i svi su nalazi bili negativni. Konstantno smo u kontaktu sa Emirom Spahićem i pratimo njegovo zdravstveno stanje, koje je stabilno", rekao je doktor Montpelliera Raimondi.
Poželimo kapitenu naših Zmajeva što brži i bezbolniji oporavak.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.