Moskovljani imaju šet bodova iz dva susreta
Spartak pobjedom nad Uralom izbio na čelo tabele
Danas je Spartak iz Moskve u okviru drugog kola ruske Premier lige gostovao kod Urala. Gosti su slavili 2:0.
Prvih 45 minuta proteklo je u inicijativ gostiju iz Moskve, ali se rezultat nije mijenjao. Na odmor se otišlo bez golova.
U nastavku susreta Spartak koristi terensku inicijativu i dolazi do vodstva u 52. minuti susreta. Strijelac je nakon asistencije Paršivljuka bio Aiden McGeady.
Spartak je pobjedu ovjerio u posljednjim minutama susreta, a konačnih 2:0 postavio je Emmanuel Emenike.
Nakon dva kola Spartak se nalazi na vrhu tabele sa šest bodova iz dva susreta.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.