Starčević: Velika pobjeda za mali klub, ovo je početak lijepe priče za fudbal u BiH

Trener Tuzla Cityja nakon pobjede u Doboj Kaknju

Tuzla City je stigla do prve pobjede u Premijer ligi BiH.

Golom Nikole Mitrovića savladali su kao gosti Mladost Doboj Kakanj sa 1:0, a trener Slobodan Starčević je zadovoljan onim što je njegov tim pokazao.

"Bila je ovo teška utakmica za obje ekipe jer smo tražili prve pobjede. Bili smo bolja ekipa u drugom dijelu prvog poluvremena, postigli smo gol i u nastavku smo čuvali gol. Međutim, moramo bolje to raditi i na vrijeme završavati utakmice. Velika pobjeda za mali klub i ovo je početak lijepe priče za fudbal u Bosni i Hercegovini", rekao je Starčević.

Tuzla City ima četiri boda nakon tri odigrana kola.