Stevanović strijelac u pobjedi Vojvodine

Nastavak odličnih igara

Mladi bosanskohercegovački reprezentativac Miroslav Stevanović bio je strijelac drugog gola u današnjem susretu 12. kola Super lige Srbije u kojem je njegova Vojvodina savladala Smederevo sa 2:0.

Poveo je tim iz Novog Sada već nakon 11. minuta igre. Vodstvo im je donio povrermeni reprezentativac Srbije Brana Ilić.

Imala je Vojvodina još nekoliko dobrih prilika za promjenu rezultata u ovom susretu, no do drugog gola su došli tek u finišu utakmice.

Igrala se 88. minuta kada konačnih 2:0 za Vojvodinu postavlja naš mladi reprezezentativac Miroslav Stevanović, koji tako nastavlja pružati sjajne partije u dresu tima iz Novog Sada.

Vojvodina je trenutno petoplasirani tim Super lige sa 21 osvojenim bodom.