Stevanović zabio za pobjedu Servettea

Gol bh. fudbalera

M. Šljivak, foto: EPA

Miroslav Stevanović postigao je danas pobjednički gol za Servette.

Tim kojeg sa klupe predvodi Meho Kodro slavio je sa 1:2 na gostovanjku kod Schaffhausena, a Stevanović je za trijumf pogodio u finišu meča.
Domaći su bolje ušli u meć i poveli su u 12. minuti preko Tranquillija, a prednost od 1:0 su imali sve do 72. minute kada Lang pogađa za 1:1.
Pobjedu gostima iz Ženeve donosi bh. fudbaler. Pogodio je u 87. minuti za konačan rezultat susreta od 1:2.

Servette je tako došao do pobjede nakon tri uzastopna remija, ali su i dalje pet bodova iza vodećeg Xamaxa u borbi za plasman u društvo najboljih timova Švicarske.