Šuka sa bijele tačke srušio Podrinje u Foči

Prva liga RS

D. Vejo

Fudbaleri Sutjeske su u drugom kolu šampionata Srpske bili bolji od ekipe Podrinja rezultatom 1:0.

Igrači Sutjeske nastavili su sa pobjedama. Iz prva dva kola imaju maksimalan broj bodova. Nakon pobjede u Doboju protiv Sloge, na svom su terenu savladali Podrinje.

Utakmicu je bolje otvorio domaćin. Mreže su mirovale sve do 23. minute susreta kada je sa bijele tačke za vodstvo domaćih, a na kraju ispostavit će se i konačan rezultat, postavlja Šuka.

U drugom poluvremenu, igra se svela na sredinu terena, te nije bilo većih prilika ni sa jedne niti druge strane.

Naredno kolo, Fočaci će igrati u Derventi protiv Tekstilca dok će Podrinje na svom terenu dočekati ekipu Drine iz Zvornika.