Slovenski defanzivac uoči današnjeg susreta

Šuler: Džeko, Ibišević...Biće nam teško u odbrani

Reprezentativac Slovenije, Marko Šuler u razgovoru za naš portal dao je svoje viđenje današnjeg prijateljskog susreta u kom se sastaju Slovenija i Bosna i Hercegovina.

Ovaj korpulentni defanzivac trenutno nastupa za Legiu iz Vašave, a tokom svoje karijere nastupao je i za Goricu, Gent i Hapoel iz Tel Aviva.

 

"Mi imamo novog izbornika i očekujemo neke nove stvari, neki novi vjetar u reprezentaciji. Čeka nas jedna mnogo jaka reprezentacija Bosne. To je prijateljska utakmica. Ja očekujem jednu dobru utakmicu. Mislim da će ljudi biti sretni i da će vidjeti dobar fudbal", rekao je Šuler.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti