Suspenzija za veznjaka Rome
Suspenzija za De Rossija zbog udaranja Icardija
Fudbaler Rome Daniele De Rossi, dobio je tri utakmice suspenzije zbog udaranja napadača Intera Maura Icardija proteklog vikenda.
De Rossi je tokom utakmice udario Icardija u lice, ali sudija Mauro Bergonzi nije primjetio ovaj udarac. Ipak, nakon što je Disciplinska komisija pregledala snimak, utvrđeno je da se zaista radi o udarcu, te je odlučeno da se De Rossi kazni s tri utakmice zabrane igranja.
Iskusni fudbaler će zbog ove kazne propustiti derbi susret s Napolijem narednog vikenda, te duele s Udineseom i Chievom.
Susret Rome i Intera završen je bez golova...
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.