Svaka čast Alissonu, ali pamtite li Dudeka, Llorisa, Coupeta...?
Ovo su neke od najboljih golmanskih odbrana u Ligi prvaka

Najbolje odbrane golmana u Ligi prvaka

S. Bošković

Alisson Becker sinoć je u meču između Liverpoola i Napolija imao fantastičnu odbranu.

Redsi su vodili 1:0 i nisu smjeli da prime gol. Tim iz Italije u posljednjih deset minuta je napadao i dočekao svoju šansu kad je u 92. minuti Milik primio sjajnu loptu u petercu, šutirao, no Becker je fantastično reagovao i spasio svoj tim.

Jedna od najznačajnih odbrana ove godine u Ligi prvaka, sigurno. No, koje odbrane su nas oduševili posljednjih sezona u Ligi prvaka?