Sve je išlo na ruku Bologne, a onda je na scenu stupio Veloso i postigao fenomenalan gol
Sjajan gol igrača Verone u 37. minuti

Verona je i sa igračem manje uspjela stići do izjednačenja

S. Pašalić

Verona na svom terenu igra utakmicu protiv Bologne, a rezultat na poluvremenu je 1:1.

Domaći su se našli u teškoj situaciji nakon što je Dawidowich u 13. minuti nakon starta na igrača gostiju dobio crveni karton, a Sansone je pogodio sa bijele tačke za 1:0.

Ipak, domaći su i sa igračem manje uspjeli stići do izjednačenja u 37. minuti kada je Miguel Veloso postigao fenomenalan gol iz slobodnog udarca.